dealavo

UG91E Upgrade Prostownica na podczerień bio-infrared szeroka 50 x 110 mm SZEROKA

Symbol: 12771469450

Bioinfrared Upgrade o wysokiej wydajności, które prostują włosy i chronią je,

Szerokość wąska /szeroka
700.01
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
KURIER DHL POBRANIE 0
KURIER INPOST POBRANIE 0
PACZKOMATY POBRANIE INPOST 0
KURIER DHL 0
KURIER INPOST 0
PACZKOMATY INPOST 0
Dostępność 247 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 8012345564354

INFORMACJE tel 790301333

Zostaw telefon

W RAZIE AWARII Z WINY PRODUCENTA WYMIANA SPRZĘTU NA NOWY

Gwarancja DYSTRYBUTORA

Jako dystrybutor w przypadku awarii urządzenia w pierwszym roku użytkowania za okazaniem paragonu lub fv wymieniamy sprzęt na nowy bez naprawy(patrz warunki gwarancji w zakładce gwarancje)

BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTU 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                infrared to linia profesjonalnych prostownic z technologią Bioinfrared Upgrade o wysokiej wydajności, które prostują włosy i chronią je, jednocześnie czyniąc je miększymi. Nadają się one szczególnie do cienkich i zniszczonych włosów, które przy stylizacji wymagają niskich temperatur.

 Technologia Bio-infrared wykorzystuje fale elektromagnetyczne, które działając bezpośrednio wewnątrz włosa, osiągają maksymalne rezultaty w stylizacji o temperaturze niższej o 30°C niż konwencjonalne prostownice. Łuski włosów są zamknięte, a naturalne nawilżenie jest zachowane, pozostawiając błyszczące i miękkie w dotyku włosy. Piękno i zdrowie niesie ze sobą technologia

  Linia Upgrade Bio-infrared reprezentuje samą duszę marki, która ma na celu podniesienie rangi zawodu

fryzjera, zapewniając mu zaawansowane technologicznie narzędzia, zaprojektowane z myślą o zdrowiu włosów. To zupełnie nowy sposób traktowania włosów: działa od wewnątrz i chroni na zewnątrz. Narzędzia Bio-infrared wykorzystują moc fal elektromagnetycznych, aby delikatnie podgrzewać włosy bez ekstremalnego ciepła, dając ultra błyszczące rezultaty. Bio-infrared to synonim wzrostu, poprawy, ale przede wszystkim zdrowia włosów


WIĘCEJ ZDROWIA: Bio-infrared firmy Upgrade pozwala na pracę w temperaturze o 30 stopni niższej niż w przypadku standardowych prostownic.

WIĘCEJ BLASKU: Infrared działa wewnątrz włosa, a jednocześnie ochrania go na zewnątrz. Ciepło przenika bezpośrednio do włosów gwarantując bardziej błyszczące rezultaty.

WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ: Niewiarygodnie szybkie rezultaty przy pracy z dużymi partiami włosów. Oszczędza czas przy wykonywaniu zabiegów.

WIĘKSZA GŁADKOŚĆ: Gładka powierzchnia płytek zapobiega tarciu i ułatwia stylizację.

SZACUNEK DLA WŁOSÓW: Brak "efektu bąbelków" na mokrych włosach, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia struktury rdzenia włosa.

NIEZAWODNOŚĆ: Czujnik poprawia obsługę narzędzia: miga, gdy temperatura spada. Można go ustawić na stałe - klikając dwukrotnie na przycisk

DANE TECHNICZNE

   - technologia UPGARDE Bio-infrared

  - płytki tytanowe pokryte powłoką ceramiczno-turmalinową

  - rozmiar 25 x 110 mm (wąska) lub 50 x 110 mm (szeroka - największa powierzchnia wygładzająca na rynku)

  - podwójny ceramiczny element grzewczy MCH, co pozwala osiągnąć stałą temperaturę podczas stylizacji -          automatyczne wyłączenie po jednej godzinie nieużywania

  - zaawansowany system z cyfrowym wyświetlaczem - temperatura maksymalna do 230°C

  Nasza marka przeszła głęboką przemianę, od projektu produktu po jego opakowanie. Zmienione zostały też narzędzia handlowe. Oferujemy wybór zgodny z samą naturą Upgrade. 

    Naszą naturę wyrażają też zmiany - postęp, ruch do przodu, wzrost, poprawa. Dokonując tych zmian, w centrum uwagi zawsze stawialiśmy stylistów włosów - potrzebę wyposażenia ich w ergonomiczne narzędzia o neutralnym, eleganckim

wyglądzie. Produkty w kolorze głębokiej czerni, z nowym projektem graficznym charakteryzują się wyraźnym minimalizmem i harmonią podkreślającą ich linie. Pozostając wiernym tożsamości marki, sprzęt posiada kolor czerwony jako podstawę logotypu oraz kolor biały będący nośnikiem wolności i przejrzystości, które definiują społeczność UPGRADE.

Wszystko to dla prostej, ale jednocześnie wyrazistej komunikacji z naszymi odbiorcami. To wszechstronny przekaz pasji, która jest obecna w naszym codziennym życiu.

 

oferujemy cennik hurtowy dla salonów  fryzjerskich i fryzjerów

 

Zapraszamy

 

Cechy dodatkowe technologia UPGARDE Bio-infrared, płytki tytanowe pokryte powłoką ceramiczno-turmalinową, 50 x 110 mm (szeroka - największa powierzchnia wygładzająca na rynku), podwójny ceramiczny element grzewczy MCH, co pozwala osiągnąć stałą temperaturę, automatyczne wyłączenie po jednej godzinie nieużywania, zaawansowany system z cyfrowym wyświetlaczem, temperatura maksymalna do 230°C
Kod producenta UG91E
Model INFRARED
Temperatura maksymalna 230
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.