dealavo
  • O nas

O firmie

Włoska jakość w polskim fryzjerstwie

Gdy tworzyliśmy naszą firmę Euro-Fryz s.c. postawiliśmy sobie za cel oferowanie wyłącznie najwyższej jakości produktów. Od początku szukaliśmy czegoś, co się będzie wyróżniało spośród standardowej oferty. Długie poszukiwania się opłaciły, bo w ten sposób poznaliśmy markę LABORPRO

LABORPRO to włoski producent sprzętu fryzjerskiego, który od ponad 20 lat tworzy innowacyjny sprzęt do pielęgnacji włosów przeznaczone dla fryzjerów. Oferują oni nie tylko gotowe produkty, ale też biznesowe know-how, dzięki któremu ich oferta handlowa jest przystępna dla każdego. Kompleksowe podejście sprawdziło, że ich marka jest już dostępna w ponad 65 krajach, w tym w Polsce!

Innowacyjna Technologia UPGRADE i LABOR PRO

Ta marka to nie tylko innowacyjne produkty, lecz także kompleksowe podejście do fryzjerstwa i rozwoju zawodowego.

Nawet najlepszy produkt może nie spełnić swojej roli, jeśli będzie nieodpowiednio zastosowany. Wierzymy, że siła tkwi w ich profesjonalnym wykorzystaniu. Dlatego szczególnie polubiliśmy Upgrade, która oferuje także specjalistyczne szkolenia, pokazy oraz kursy dla fryzjerów, stawiając na ciągły rozwój. Bo wizyta w salonie fryzjerskim powinna być wyjątkowym doświadczeniem. Po jej zakończeniu klienci powinni nie tylko świetnie wyglądać, lecz także fantastycznie się czuć.

Labor pro szkoli także fryzjerów w zakresie obsługi klienta i tego, jak o niego dbać, jak budować z nim wieloletnią relację, a przede wszystkim jak stać się ekspertem i wyróżnić się spośród licznej konkurencji.


logo-upgrade_EN-kopia.png

Kompleksowe rozwiązania dla salonów fryzjerskich

Laborpro posiada kilka linii sprzętowych i wyspecjalizowanych produktów fryzjerskich. Na polskim rynku dostępne są serie:


  • Każda z nich to pełna gama produktów, które gwarantują kompleksową obsługę na najwyższym, światowym poziomie. Wszystkie powstały na bazie wyników zaawansowanych badań nad technologią włosów. Dzięki nim możesz stworzyć fryzury, które podkreślą swobodny styl, a także takie, w których wykażesz się kreatywnością.

Laborpro to produkty uniwersalne, przeznaczone dla każdego. W szczególności na uwagę zasługuje seria Bioinfrared, w której wykorzystano stare chińskie receptury bazujące  na naturalnych składnikach. To kosmetyki, które odpowiadają na wszystkie potrzeby klientek salonów fryzjerskich. Dodatkowo zapewniają wyjątkowe odczucia i dają poczucie harmonii pomiędzy zmysłami.