monitoring cen

UG82E Upgrade Lokówka wielofunkcyjna 5 w 1

Symbol: 12844513307

Self Comby to pierwsza i jedyna lokówka niewiarygodnie lekka

790.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
KURIER DHL POBRANIE 0
KURIER INPOST POBRANIE 0
PACZKOMATY POBRANIE INPOST 0
KURIER DHL 0
KURIER INPOST 0
PACZKOMATY INPOST 0
Dostępność 4 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 8012345564392

Ceny dla fryzjera tel 790301333

Zostaw telefon

 W RAZIE AWARII Z WINY PRODUCENTA WYMIANA SPRZĘTU NA NOWY

Gwarancja DYSTRYBUTORA

Jako dystrybutor w przypadku awarii urządzenia w pierwszym roku użytkowania za okazaniem paragonu lub fv wymieniamy sprzęt na nowy bez naprawy(patrz warunki gwarancji w zakładce gwarancje)

BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTU

  

Self Comby to pierwsza i jedyna lokówka niewiarygodnie lekka, wyposażona w rewolucyjny bolec 90 stopni - ergonomiczne rozwiązanie konstrukcyjne, które podąża za ruchami dłoni, naturalnie, upraszczając proces stylizacji.

  Dzięki pięciu wymiennym końcówkom (o różnych kształtach i rozmiarach) tworzy miękkie fale lub loki. Tytan, materiał z którego wykonane są bolce, zapewnia, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane na całym paśmie, włosy będą błyszczące, a rezultaty długotrwałe.

  EKLEKTYCZNA: Wyposażona w 5 różnych końcówek wymiennych: 2 bolce okrągłe + 2 stożkowe + 1    kulkowe.

  EKSKLUZYWNA: Wyposażona w rewolucyjny 90-stopniowy bolec, który umożliwia wygodne stylizacje.

  ELEGANCKA: Lokówka jest zamknięta w bardzo stylowym opakowaniu z zamknięciem na magnes i czarną torbą wewnątrz, aby łatwo przenosić wszystkie elementy.

  DOTYK: Posiada cyfrowy wyświetlacz dotykowy umożliwiający regulację temperatury podczas użytkowania.

  SZYBKOŚĆ: Czarne części na końcach bolca pozostają chłodne, nawet podczas użytkowania, co pozwala na ich szybką zmianę podczas użytkowania

DANE TECHNICZNE

  •    - 5 rodzajów lokówek w jednym produkcie
  •   - tytanowy bolec dla równomierniejszej dystrybucji ciepła
  •   - podwójne ceramiczne elementy grzejne MCH zapewniają stabilniejszą temperaturę podczas stylizacji od        80°C do 210°C
  •   - cyfrowy wyświetlacz dotykowy i blokada temperatury
  •   - antypoślizgowe i zapobiegające oparzeniom gumowe wykończenie Soft Touch
  •   - praktyczny i szybki system mocowania i zwalniania

  Tworzenie loków i fal o profesjonalnym wyglądzie jest teraz możliwe samodzielnie. Self Comby to pierwsza i wyjątkowa niewiarygodnie lekka lokówka, wyposażona w rewolucyjną 90-stopniową różdżkę. Ergonomiczne rozwiązanie projektowe, które w naturalny sposób wspiera ruchy dłoni, upraszczając stylizację. Self Comby jest niezwykle wszechstronny. Pięć wymiennych akcesoriów o różnych kształtach i rozmiarach umożliwia natychmiastowe tworzenie miękkich fal lub wyrazistych loków za pomocą tylko jednego narzędzia. Tytan to materiał wybrany do produkcji naszych lokówek, który zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła na całej lokówce, co oznacza, że ​​włosy będą lśniące, a rezultaty będą długotrwałe.

 

    Nasza marka przeszła głęboką przemianę, od projektu produktu po jego opakowanie. Zmienione zostały też narzędzia handlowe. Oferujemy wybór zgodny z samą naturą Upgrade. 

    Naszą naturę wyrażają też zmiany - postęp, ruch do przodu, wzrost, poprawa. Dokonując tych zmian, w centrum uwagi zawsze stawialiśmy stylistów włosów - potrzebę wyposażenia ich w ergonomiczne narzędzia o neutralnym, eleganckim

wyglądzie. Produkty w kolorze głębokiej czerni, z nowym projektem graficznym charakteryzują się wyraźnym minimalizmem i harmonią podkreślającą ich linie. Pozostając wiernym tożsamości marki, sprzęt posiada kolor czerwony jako podstawę logotypu oraz kolor biały będący nośnikiem wolności i przejrzystości, które definiują społeczność UPGRADE.

Wszystko to dla prostej, ale jednocześnie wyrazistej komunikacji z naszymi odbiorcami. To wszechstronny przekaz pasji, która jest obecna w naszym codziennym życiu.

 

oferujemy cennik hurtowy dla salonów  fryzjerskich i fryzjerów

 Zapraszamy

Cechy dodatkowe pierwsza i jedyna lokówka niewiarygodnie lekka, wyposażona w rewolucyjny bolec 90 stopni, ergonomiczne rozwiązanie konstrukcyjne, które podąża za ruchami dłoni, Wyposażona w 5 różnych końcówek wymiennych, cyfrowy wyświetlacz dotykowy i blokada temperatury
Kod producenta ug82e
Marka LABOR PRO
Model 5w1
RODZAJ DOSTAWY DOSTAWA KURIER, DOSTAWA PACZKOMATY POBRANIE, DOSTAWA PACZKOMATY, DOSTAWA KURIER POBRANIE, ODBIÓR OSOBISTY
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.